Mağazalarda qiymətləri
-
699,99 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 21:04
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 699,99 ₼ |
| Mart 2026 | 839,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 839,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 839,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 699,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 699,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 959,99 ₼ |
| May 2025 | 699,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A++ Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 3500 Vatt |
| İş sahəsi | 30 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R32 |
| Soyutma qabiliyyəti | 12000 BTU |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 24 dB |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 61 dB |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 832 x 297 x 223 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 800 x 554 x 333 mm |
| Çəki (daxili blok) | 9.5 kq |
| Çəki (xarici blok) | 29 kq |