Mağazalarda qiymətləri
-
1 399,99 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 19:04
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 1 399,99 ₼ |
| Mart 2026 | 1 599,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 1 599,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 7200 Vatt |
| İş sahəsi | 75 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R410A |
| İnverter | Yox |
| Soyutma qabiliyyəti | 24000 BTU |
| Soyutmada enerji istehlakı | 2980 Vatt |
| İsitmədə enerji istehlakı | 3210 Vatt |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 42 dB |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 66 dB |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |