Mağazalarda qiymətləri
-
1 129,99 ₼ReklamPulsuz çatdırılma
-
999,99 ₼Pulsuz çatdırılma
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 3200 Vatt |
| İş sahəsi | 35 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R32 |
| İnverter | Var |
| Soyutma qabiliyyəti | 12000 BTU |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 42 dB |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 52 dB |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 805 x 267 x 205 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 682 x 535 x 255 mm |
| Çəki (daxili blok) | 8.1 kq |
| Çəki (xarici blok) | 21.6 kq |