Mağazalarda qiymətləri
-
smarton.az1 169,00 ₼son yenilənmə: bu gün 19:23
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Mart 2026 | 1 169,00 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 4800 Vatt |
| İş sahəsi | 50 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R410A |
| Soyutma qabiliyyəti | 18000 BTU |
| Soyutmada enerji istehlakı | 1495 Vatt |
| İsitmədə enerji istehlakı | 1500 Vatt |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 31/42 dB |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 56 dB |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 888 x 284 x 212 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 848 x 540 x 320 mm |
| Çəki (daxili blok) | 11 kq |
| Çəki (xarici blok) | 39 kq |