Mağazalarda qiymətləri
-
1 899,99 ₼ReklamPulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 22:33
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 1 899,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A+ Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 7100 Vatt |
| İş sahəsi | 70 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R32 |
| İnverter | Var |
| Soyutma qabiliyyəti | 24000 BTU |
| Havanın qurudulması | |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 37 dB |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 48 dB |
| Wi-Fi | |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Açma/Söndürmə taymeri | |
| Turbo rejimi | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 1075 x 333 x 246 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 873 x 555 x 376 mm |
| Çəki (daxili blok) | 15.5 kq |
| Çəki (xarici blok) | 39.5 kq |