Mağazalarda qiymətləri
-
smarton.az1 339,00 ₼son yenilənmə: bu gün 16:23
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Mart 2026 | 1 339,00 ₼ |
| Yanvar 2026 | 1 499,00 ₼ |
| Noyabr 2025 | 1 339,00 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 2600 Vatt |
| İş sahəsi | 25 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R410A |
| İnverter | Var |
| Soyutma qabiliyyəti | 9000 BTU |
| Soyutmada enerji istehlakı | 600 Vatt |
| İsitmədə enerji istehlakı | 800 Vatt |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 19/41 dB |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 62 dB |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Silver |
| Ölçülər (daxili blok) | 860 x 305 x 170 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 899 x 596 x 378 mm |
| Çəki (daxili blok) | 12.5 kq |
| Çəki (xarici blok) | 43 kq |