Mağazalarda qiymətləri
-
bakuelectronics.az2 589,99 ₼1 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Avqust 2024 | 2 589,99 ₼ |
| İyul 2024 | 2 589,99 ₼ |
| Mart 2024 | 2 589,99 ₼ |
| Noyabr 2023 | 2 589,99 ₼ |
| Oktyabr 2023 | 2 589,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Kaset tipli |
| Güc | 9500 Vatt |
| Qaz (Freon) tipi | R 410A |
| Soyutma qabiliyyəti | 32400 BTU |
| Soyutmada enerji istehlakı | 2490 Vatt |
| İsitmədə enerji istehlakı | 2800 Vatt |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 44 - 49 dB |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 58 dB |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 840 x 840 x 290 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 948 x 840 x 340 mm |
| Çəki (daxili blok) | 38 kq |
| Çəki (xarici blok) | 65 kq |