Mağazalarda qiymətləri
-
bakuelectronics.az3 899,99 ₼1 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Avqust 2024 | 3 899,99 ₼ |
| İyul 2024 | 3 899,99 ₼ |
| Aprel 2024 | 3 899,99 ₼ |
| Yanvar 2024 | 3 899,99 ₼ |
| Noyabr 2023 | 3 899,99 ₼ |
| Oktyabr 2023 | 3 899,99 ₼ |
| Sentyabr 2023 | 3 899,00 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Kaset tipli |
| Güc | 12100 Vatt |
| Qaz (Freon) tipi | R 410A |
| Soyutma qabiliyyəti | 45000 BTU |
| Soyutmada enerji istehlakı | 4020 Vatt |
| İsitmədə enerji istehlakı | 4000 Vatt |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 44 - 49 dB |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 58 dB |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 840 x 840 x 290 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 1008 x 830 x 410 mm |
| Çəki (daxili blok) | 38 kq |
| Çəki (xarici blok) | 82 kq |