Mağazalarda qiymətləri
-
949,99 ₼ReklamPulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 20:33
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 879,99 ₼ |
| Aprel 2026 | 879,99 ₼ |
| Mart 2026 | 879,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 879,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 949,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 879,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 879,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 949,99 ₼ |
| İyul 2025 | 949,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A++ Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 3500 Vatt |
| İş sahəsi | 35 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R32 |
| İnverter | Var |
| Soyutma qabiliyyəti | 12000 BTU |
| Soyutmada enerji istehlakı | 1138 Vatt |
| İsitmədə enerji istehlakı | 1059 Vatt |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 19 dB |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 50 dB |
| Wi-Fi | |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Hava axınının istiqamətinin tənzimlənməsi | |
| Açma/Söndürmə taymeri | |
| Turbo rejimi | |
| Yuxu rejimi | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 705 x 265 x 193 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 700 x 544 x 245 mm |
| Çəki (daxili blok) | 7.9 kq |
| Çəki (xarici blok) | 23 kq |