Mağazalarda qiymətləri
-
799,99 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 13:39
-
bakuelectronics.az799,99 ₼son yenilənmə: bu gün 13:01
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 799,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A++ Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 3600 Vatt |
| İş sahəsi | 35 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R410A |
| İnverter | Var |
| Soyutma qabiliyyəti | 12000 BTU |
| Havanın qurudulması | |
| Soyutmada enerji istehlakı | 1000 Vatt |
| İsitmədə enerji istehlakı | 950 Vatt |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 23 - 39 dB |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 53 dB |
| Wi-Fi | |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Hava axınının istiqamətinin tənzimlənməsi | |
| Ventilyator sürətinin tənzimlənməsi | |
| Açma/Söndürmə taymeri | |
| Turbo rejimi | |
| Yuxu rejimi | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Black |
| Ölçülər (daxili blok) | 855 x 280 x 200 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 780 x 540 x 245 mm |
| Çəki (daxili blok) | 10 kq |
| Çəki (xarici blok) | 30.4 kq |