Mağazalarda qiymətləri
-
bakuelectronics.az1 049,99 ₼son yenilənmə: bu gün 16:01
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 999,99 ₼ |
| Mart 2026 | 1 099,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 999,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 1 049,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 1 049,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 1 199,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 1 099,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 1 099,99 ₼ |
| İyul 2025 | 1 099,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 5300 Vatt |
| İş sahəsi | 52 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R32 |
| İnverter | Var |
| Soyutma qabiliyyəti | 18000 BTU |
| Havanın qurudulması | |
| Soyutmada enerji istehlakı | 1840 Vatt |
| İsitmədə enerji istehlakı | 1495 Vatt |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 44 dB |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 54 dB |
| Wi-Fi | |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Hava axınının istiqamətinin tənzimlənməsi | |
| Ventilyator sürətinin tənzimlənməsi | |
| Açma/Söndürmə taymeri | |
| Yuxu rejimi | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 1008 x 318 x 225 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 800 x 553 x 275 mm |
| Çəki (daxili blok) | 8.7 kq |
| Çəki (xarici blok) | 29.2 kq |