Mağazalarda qiymətləri
-
bakuelectronics.az1 559,00 ₼
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 5000 Vatt |
| İş sahəsi | 50 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R410A |
| İnverter | Var |
| Soyutma qabiliyyəti | 18000 BTU |
| Soyutmada enerji istehlakı | 1540 Vatt |
| İsitmədə enerji istehlakı | 1610 Vatt |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 28/40 dB |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 52 dB |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 1008 x 318 x 225 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 780 x 640 x 245 mm |
| Çəki (daxili blok) | 12 kq |
| Çəki (xarici blok) | 34 kq |