Mağazalarda qiymətləri
-
1 159,99 ₼ReklamPulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 18:37
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 1 079,99 ₼ |
| Mart 2026 | 1 079,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 1 079,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 1 159,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 1 079,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 1 079,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 1 079,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 1 079,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 1 079,99 ₼ |
| İyul 2025 | 1 079,99 ₼ |
| İyun 2025 | 1 079,99 ₼ |
| May 2025 | 1 079,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 3200 Vatt |
| İş sahəsi | 35 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R410A |
| Soyutma qabiliyyəti | 12000 BTU |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 40 dB |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 55 dB |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Black |
| Ölçülər (daxili blok) | 780 x 270 x 208 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 715 x 482 x 240 mm |
| Çəki (daxili blok) | 8 kq |
| Çəki (xarici blok) | 26 kq |