Mağazalarda qiymətləri
-
bakuelectronics.az949,99 ₼son yenilənmə: bu gün 04:01
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 949,99 ₼ |
| Aprel 2026 | 949,99 ₼ |
| Mart 2026 | 999,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 969,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 999,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 949,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 949,99 ₼ |
| İyul 2025 | 999,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 2650 Vatt |
| İş sahəsi | 25 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R32 |
| İnverter | Var |
| Soyutma qabiliyyəti | 9000 BTU |
| Havanın qurudulması | |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 24 dB |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 37 dB |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Açma/Söndürmə taymeri | |
| Turbo rejimi | |
| Yuxu rejimi | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Black |
| Ölçülər (daxili blok) | 715 x 285 x 194 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 720 x 495 x 270 mm |
| Çəki (daxili blok) | 7.5 kq |
| Çəki (xarici blok) | 22.8 kq |