Mağazalarda qiymətləri
-
1 699,99 ₼ReklamPulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 04:33
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 1 699,99 ₼ |
| Mart 2026 | 1 699,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 1 699,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 7030 Vatt |
| İş sahəsi | 70 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R410A |
| İnverter | Yox |
| Soyutma qabiliyyəti | 24000 BTU |
| Havanın qurudulması | |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 39 dB |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 55 dB |
| Wi-Fi | |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Ventilyator sürətinin tənzimlənməsi | |
| Açma/Söndürmə taymeri | |
| Turbo rejimi | |
| Yuxu rejimi | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Gray |
| Ölçülər (daxili blok) | 1083 x 336 x 244 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 955 x 673 x 342 mm |
| Çəki (daxili blok) | 13.6 kq |
| Çəki (xarici blok) | 43.9 kq |