Mağazalarda qiymətləri
-
2 159,99 ₼
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 7100 Vatt |
| İş sahəsi | 70 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R410A |
| İnverter | Yox |
| Soyutmada enerji istehlakı | 2210 Vatt |
| İsitmədə enerji istehlakı | 2070 Vatt |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 38/45 dB |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 70 dB |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 1098 x 318 x 248 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 880 x 750 x 340 mm |
| Çəki (daxili blok) | 18 kq |
| Çəki (xarici blok) | 76 kq |