Mağazalarda qiymətləri
-
2 049,99 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 20:33
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 2 049,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 1 979,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 2 049,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 1 979,99 ₼ |
| İyul 2025 | 1 979,99 ₼ |
| İyun 2025 | 1 979,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 5000 Vatt |
| İş sahəsi | 50 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R410A |
| İnverter | Var |
| Soyutma qabiliyyəti | 18000 BTU |
| Havanın qurudulması | |
| Soyutmada enerji istehlakı | 1560 Vatt |
| İsitmədə enerji istehlakı | 1590 Vatt |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 22/45 dB |
| Wi-Fi | |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Hava axınının istiqamətinin tənzimlənməsi | |
| Ventilyator sürətinin tənzimlənməsi | |
| Açma/Söndürmə taymeri | |
| Turbo rejimi | |
| Yuxu rejimi | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White White/Black Silver/Black Silver |
| Ölçülər (daxili blok) | 798 x 294 x 229 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 780 x 595 x 290 mm |
| Çəki (daxili blok) | 10 kq |
| Çəki (xarici blok) | 37 kq |