Mağazalarda qiymətləri
-
959,99 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 15:02
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Mart 2026 | 959,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 480,00 ₼ |
| Yanvar 2026 | 959,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 779,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 779,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 959,99 ₼ |
| May 2025 | 779,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| İş sahəsi | 35 m² |
| Soyutma qabiliyyəti | 12000 BTU |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 53 dB |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 62 dB |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 768 x 299 x 201 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 705 x 530 x 279 mm |
| Çəki (daxili blok) | 8 kq |
| Çəki (xarici blok) | 22 kq |