Mağazalarda qiymətləri
-
bakuelectronics.az999,00 ₼
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 2500 Vatt |
| İş sahəsi | 25 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R410A |
| İnverter | Var |
| Soyutma qabiliyyəti | 9000 BTU |
| Soyutmada enerji istehlakı | 780 Vatt |
| İsitmədə enerji istehlakı | 900 Vatt |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 19/38 dB |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 49 dB |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 820 x 285 x 215 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 660 x 475 x 242 mm |
| Çəki (daxili blok) | 8.5 kq |
| Çəki (xarici blok) | 22.4 kq |