Mağazalarda qiymətləri
-
irshad.az1 599,00 ₼
-
bakuelectronics.az1 899,00 ₼
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | B Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 7000 Vatt |
| İş sahəsi | 70 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R410A |
| İnverter | Yox |
| Soyutma qabiliyyəti | 24000 BTU |
| Soyutmada enerji istehlakı | 2500 Vatt |
| İsitmədə enerji istehlakı | 2430 Vatt |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 35/49 dB |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 1040 x 327 x 220 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 845 x 702 x 363 mm |
| Çəki (daxili blok) | 13 kq |
| Çəki (xarici blok) | 49 kq |