Mağazalarda qiymətləri
-
1 099,99 ₼ReklamPulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 20:33
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 999,99 ₼ |
| Aprel 2026 | 999,99 ₼ |
| Mart 2026 | 999,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 999,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 1 149,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 999,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 999,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 999,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 1 149,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 899,99 ₼ |
| İyul 2025 | 999,99 ₼ |
| İyun 2025 | 1 099,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A+++ Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 3000 Vatt |
| İş sahəsi | 20 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R32 |
| İnverter | Var |
| Soyutma qabiliyyəti | 10420 BTU |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 40 dB |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 52 dB |
| Wi-Fi | |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Açma/Söndürmə taymeri | |
| Yuxu rejimi | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 920 x 313 x 208 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 777 x 498 x 290 mm |
| Çəki (daxili blok) | 11.5 kq |
| Çəki (xarici blok) | 20 kq |