Mağazalarda qiymətləri
-
irshad.az899,99 ₼son yenilənmə: bu gün 04:18
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 809,99 ₼ |
| Aprel 2026 | 789,99 ₼ |
| Mart 2026 | 789,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 809,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 899,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 799,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 789,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 1 249,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 1 029,00 ₼ |
| İyul 2025 | 1 129,00 ₼ |
| May 2025 | 1 129,00 ₼ |
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | Intel Core i5 |
| Prosessor modeli | 1335U |
| Prosessorların sayı | 10 |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | Intel İris Xe Graphics |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| SSD həcmi | 256 GB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 8 GB |
| Operativ yaddaş tipi | DDR4 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 15.6 inç |
| Resolution | 1920 x 1080 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| HDMI girişi | |
| Qulaqcıq girişi (3.5 mm) | |
| Cəmi USB Giriş sayı | 3 |
| USB-A giriş sayı | 2 |
| USB-C giriş sayı | 1 |
| Bluetooth | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 360 mm |
| Eni | 236 mm |
| Qalınlığı | 18.6 mm |
| Çəkisi | 1520 qram |
| Əlavə Qurğular | |
|---|---|
| Disk sürücüsü | |
| Veb kamera | |
|---|---|
| Vebkamera | |
| Ümumi Xüsusiyyətlər |
|---|