Mağazalarda qiymətləri
-
smarton.az2 629,00 ₼son yenilənmə: bu gün 04:23
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Mart 2026 | 2 629,00 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 2 479,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 2 629,00 ₼ |
| Avqust 2025 | 2 479,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Quraşdırılan |
| Tutum | 15 dəst |
| Proqramların sayı | 7 |
| Displey | |
| Uşaq kilidi | |
| Səs səviyyəsi | 42 dB |
| İşləmə | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A++ Class |
| İdarəetmə növü | Elektron |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | İnteqrasiya olunan |
| Hündürlük | 81.5 cm |
| En | 59.6 cm |
| Dərinlik | 55.8 cm |