Mağazalarda qiymətləri
-
2 969,99 ₼ReklamPulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 06:34
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 2 969,99 ₼ |
| Mart 2026 | 2 969,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Quraşdırılan |
| Tutum | 15 dəst |
| Proqramların sayı | 8 |
| Displey | |
| Qurutma | |
| İşləmə | |
|---|---|
| İdarəetmə növü | Elektron |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | İnteqrasiya olunan |
| Hündürlük | 81.5 cm |
| En | 60 cm |
| Dərinlik | 56 cm |