Mağazalarda qiymətləri
-
bakuelectronics.az1 219,99 ₼6 ay əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Oktyabr 2025 | 1 219,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 1 219,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Stasionar |
| Tutum | 13 dəst |
| Proqramların sayı | 6 |
| Displey | |
| Qurutma | |
| Uşaq kilidi | |
| Su sərfiyyatı | 9.5 litr |
| Səs səviyyəsi | 44 dB |
| Temperatur rejimlərinin sayı | 5 |
| İşləmə | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A Class |
| İdarəetmə növü | Elektromexaniki |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Hündürlük | 84.5 cm |
| En | 60 cm |
| Dərinlik | 60 cm |
| Çəkisi | 50 kq |