Mağazalarda qiymətləri
-
1 499,99 ₼ReklamPulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 02:35
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 1 399,99 ₼ |
| Mart 2026 | 1 499,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 1 399,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 1 549,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 1 399,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 1 399,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 1 599,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Stasionar |
| Tutum | 13 dəst |
| Proqramların sayı | 6 |
| Displey | |
| Qurutma | |
| Uşaq kilidi | |
| Su sərfiyyatı | 9.5 litr |
| Səs səviyyəsi | 46 dB |
| Temperatur rejimlərinin sayı | 4 |
| İşləmə | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | C Class |
| Yuma sinifi | A |
| Qurutma sinifi | A |
| İdarəetmə növü | Elektron |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Silver |
| Hündürlük | 84.5 cm |
| En | 60 cm |
| Dərinlik | 60 cm |
| Çəkisi | 51.9 kq |