Mağazalarda qiymətləri
-
irshad.az1 699,99 ₼son yenilənmə: bu gün 19:19
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 1 349,99 ₼ |
| Aprel 2026 | 1 329,99 ₼ |
| Mart 2026 | 1 319,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 1 319,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 1 699,99 ₼ |
| İyun 2025 | 1 699,99 ₼ |
| May 2025 | 1 699,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Stasionar |
| Tutum | 13 dəst |
| Proqramların sayı | 8 |
| Displey | |
| Qurutma | |
| Uşaq kilidi | |
| Su sərfiyyatı | 9.5 litr |
| Səs səviyyəsi | 44 dB |
| Temperatur rejimlərinin sayı | 3 |
| İşləmə | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A+++ Class |
| Yuma sinifi | A |
| Qurutma sinifi | C |
| İdarəetmə növü | Elektron |
| İnvertor | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Silver |
| Hündürlük | 84.5 cm |
| En | 60 cm |
| Dərinlik | 60 cm |
| Çəkisi | 51.1 kq |