Mağazalarda qiymətləri
-
1 399,99 ₼1 həftə əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 1 249,99 ₼ |
| Mart 2026 | 1 249,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 1 349,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 1 399,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 1 399,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 1 299,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Stasionar |
| Tutum | 14 dəst |
| Proqramların sayı | 6 |
| Displey | |
| Qurutma | |
| Uşaq kilidi | |
| Su sərfiyyatı | 9.4 litr |
| Səs səviyyəsi | 44 dB |
| Temperatur rejimlərinin sayı | 5 |
| İşləmə | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | C Class |
| Yuma sinifi | A |
| Qurutma sinifi | A |
| İdarəetmə növü | Elektron |
| İnvertor | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Black |
| Hündürlük | 84.5 cm |
| En | 60 cm |
| Dərinlik | 60 cm |
| Çəkisi | 49.8 kq |