Mağazalarda qiymətləri
-
1 199,99 ₼4 ay əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Dekabr 2025 | 1 199,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 949,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 1 099,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 1 099,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 999,99 ₼ |
| İyul 2025 | 1 099,99 ₼ |
| İyun 2025 | 999,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Quraşdırılan |
| Tutum | 14 dəst |
| Proqramların sayı | 8 |
| Displey | |
| Qurutma | |
| Uşaq kilidi | |
| Su sərfiyyatı | 10.5 litr |
| Səs səviyyəsi | 46 dB |
| Temperatur rejimlərinin sayı | 3 |
| İşləmə | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A+++ Class |
| Yuma sinifi | A |
| Qurutma sinifi | A |
| İdarəetmə növü | Elektron |
| İnvertor | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Hündürlük | 81.8 cm |
| En | 59.6 cm |
| Dərinlik | 55 cm |
| Çəkisi | 34.2 kq |