Mağazalarda qiymətləri
-
smarton.az1 099,00 ₼1 ay əvvəl satışda idi
-
1 149,99 ₼1 ay əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Mart 2026 | 1 149,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 1 099,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 1 199,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 1 099,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 1 099,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 1 099,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 1 199,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 1 099,99 ₼ |
| İyul 2025 | 1 099,00 ₼ |
| İyun 2025 | 1 099,99 ₼ |
| May 2025 | 1 099,99 ₼ |
| Aprel 2025 | 1 199,99 ₼ |
| Mart 2025 | 1 199,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Stasionar |
| Tutum | 10 dəst |
| Proqramların sayı | 8 |
| Displey | |
| Qurutma | |
| Uşaq kilidi | |
| Su sərfiyyatı | 9.9 litr |
| Səs səviyyəsi | 46 dB |
| Temperatur rejimlərinin sayı | 4 |
| İşləmə | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A++ Class |
| Yuma sinifi | A |
| Qurutma sinifi | A |
| İdarəetmə növü | Elektron |
| İnvertor | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Silver |
| Hündürlük | 85 cm |
| En | 45 cm |
| Dərinlik | 61.5 cm |
| Çəkisi | 36.8 kq |