Mağazalarda qiymətləri
-
smarton.az959,00 ₼son yenilənmə: bu gün 07:23
-
irshad.az999,99 ₼son yenilənmə: bu gün 07:18
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 999,99 ₼ |
| Aprel 2026 | 699,99 ₼ |
| Mart 2026 | 829,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 799,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 949,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 999,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 799,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 819,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 899,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 899,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Stasionar |
| Tutum | 14 dəst |
| Proqramların sayı | 10 |
| Displey | |
| Qurutma | |
| Uşaq kilidi | |
| Su sərfiyyatı | 10 litr |
| Səs səviyyəsi | 42 dB |
| Temperatur rejimlərinin sayı | 4 |
| İşləmə | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A++ Class |
| Yuma sinifi | A |
| Qurutma sinifi | A |
| İdarəetmə növü | Elektron |
| İnvertor | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Black |
| Hündürlük | 84.5 cm |
| En | 59.8 cm |
| Dərinlik | 60 cm |
| Çəkisi | 47.5 kq |