Mağazalarda qiymətləri
-
bakuelectronics.az659,99 ₼son yenilənmə: bu gün 07:01
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 659,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Quraşdırılan |
| Tutum | 12 dəst |
| Proqramların sayı | 6 |
| Displey | |
| Qurutma | |
| Uşaq kilidi | |
| Səs səviyyəsi | 49 dB |
| İşləmə | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A++ Class |
| Qurutma sinifi | A |
| İdarəetmə növü | Elektron |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | İnteqrasiya olunan |
| Hündürlük | 81.5 cm |
| En | 55 cm |
| Dərinlik | 59.8 cm |
| Çəkisi | 29 kq |