Mağazalarda qiymətləri
-
irshad.az769,99 ₼son yenilənmə: bu gün 10:18
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 739,99 ₼ |
| Aprel 2026 | 739,99 ₼ |
| Mart 2026 | 739,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 659,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 769,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 689,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 759,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 729,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 769,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | watchOS 26 |
| Əməliyyat sistemi uyğunluğu | iOS |
| Tipi | Ağıllı saat |
| Yaş qrupu | Böyüklər üçün |
| Zənglər | |
| Funksiyalar | Təmassız ödənişlər Kalori monitorinqi Yuxu monitorinqi Ürək ritmi monitorinqi Nəbzölçən Cihazı tapın Termometr Stress səviyyəsi monitorinqi GPS Zəngli saat Fiziki aktivlik monitorinqi Addımölçən Kalendar |
| İstehsal ili | 2025 |
| Çəkisi | 32.9 qram |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 1.78 inç |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Ekran tipi | OLED |
| Davamlılıq | |
|---|---|
| Suya davamlı | |
| Toza davamlı | |
| Korpus | |
|---|---|
| Korpusun forması | Kvadrat |
| Korpusun materialı | Metal |
| Korpusun rəngi | Starlight |
| Uzunluğu | 44 mm |
| Eni | 38 mm |
| Qalınlığı | 10.7 mm |
| Kəmər | |
|---|---|
| Çıxarılan kəmər | |
| Kəmərin materialı | Silikon |
| Kəmərin rəngi | Starlight |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Sim kart dəstəyi | |
| Bluetooth | |
| Wi-Fi | |
| NFC | |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| İşləmə müddəti | 18 saat |
| Aparat təchizatı | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 64 GB |