Mağazalarda qiymətləri
-
769,99 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 09:02
-
bakuelectronics.az819,99 ₼son yenilənmə: bu gün 10:01
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 779,99 ₼ |
| Mart 2026 | 769,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 679,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 699,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 739,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 799,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 829,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 799,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 759,99 ₼ |
| May 2025 | 849,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Quraşdırılan |
| Enerji tipi | Elektrik |
| Qril | |
| Konveksiya | |
| Taymer | |
| Displey | |
| Təmizləmə üsulu | Pirolitik |
| İş rejimi sayı | 10 ədəd |
| Sobanın qapısı | Qatlanan |
| İşləmə | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A+ Class |
| İdarəetmə növü | Elektron |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Black |
| Tutum | 72 litr |
| Sobanın qapısının materialı | Şüşə |
| Hündürlük | 59.5 cm |
| En | 59.4 cm |
| Dərinlik | 56.7 cm |