Asus Zenfone 4 Max ZC554KL qiymeti
-
Deepsea Black249,00 ₼elitoptimal.az
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 7 |
| Maksimum prosessor sürəti | 1.4 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Rəng | Deepsea Black Rose Pink Sand Gold Titanium Gray |
| İstehsal ili | 2017 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 5.5 inç |
| Resolution | 720 x 1280 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| SIM kart sayı | 2 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 154 mm |
| Eni | 76.9 mm |
| Qalınlığı | 8.9 mm |
| Çəkisi | 181 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 32 GB |
| RAM | 3 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 5000 mAh |