F+ Ezzy Trendy 1 qiymeti
Rəng seçin:
-
Red69,00 ₼birmarket.az1 il əvvəl satışda idi
-
Gray89,00 ₼birmarket.az1 il əvvəl satışda idi
| Ən ucuz qiymət | |
|---|---|
| Red | 69,00 ₼ |
| Gray | 89,00 ₼ |
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Oktyabr 2024 | 69,00 ₼ |
| Sentyabr 2024 | 89,00 ₼ |
| İyul 2024 | 75,00 ₼ |
| May 2024 | 95,00 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Nucleus |
| Maksimum prosessor sürəti | 256 MHz |
| Prosessorların sayı | 1 |
| Rəng | Gray White Red |
| İstehsal ili | 2019 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 2.4 inç |
| Resolution | 240 x 320 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 100.8 mm |
| Eni | 53 mm |
| Qalınlığı | 19.5 mm |
| Çəkisi | 89 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 32 MB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 800 mAh |