INOI 103 qiymeti
-
Black54,00 ₼birmarket.az7 ay əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Sentyabr 2025 | 54,00 ₼ |
| Avqust 2025 | 54,00 ₼ |
| İyul 2025 | 54,00 ₼ |
| İyun 2025 | 39,00 ₼ |
| May 2025 | 45,00 ₼ |
| Aprel 2025 | 45,00 ₼ |
| Mart 2025 | 48,99 ₼ |
| Fevral 2025 | 59,00 ₼ |
| Dekabr 2024 | 44,00 ₼ |
| Sentyabr 2024 | 44,88 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Maksimum prosessor sürəti | 312 MHz |
| Prosessorların sayı | 1 |
| Rəng | Blue Red Black |
| İstehsal ili | 2020 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 1.8 inç |
| Resolution | 128 x 160 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 115 mm |
| Eni | 53 mm |
| Qalınlığı | 14 mm |
| Çəkisi | 79 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 32 MB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 600 mAh |
| Danışıq rejimində iş müddəti | 10 saat |
| Gözləmə rejimində iş müddəti | 305 saat |