Mağazalarda qiymətləri
-
6 499,99 ₼
-
bakuelectronics.az7 159,99 ₼
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Tizen |
| İstehsal ili | 2023 |
| 3D | |
| Smart TV | |
| Rəng | Black |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 75 inç |
| Ekran tipi | QLED |
| Resolution formatı | 8K HDR |
| Resolution | 7680 x 4320 px |
| Ekran əyriliyi | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| HDMI Giriş sayı | 4 |
| Cəmi USB Giriş sayı | 3 |
| Wi-Fi | |
| Ethernet / LAN Girişi | |
| Bluetooth | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Divara bərkitmə (VESA) | 400x400 mm |
| Hündürlük | 96 cm |
| En | 166.8 cm |
| Dərinlik | 1.8 cm |
| Çəkisi | 31.6 kq |