Samsung UE65DU7100UXRU qiymeti
-
elitoptimal.az1 299,99 ₼son yenilənmə: bu gün 18:16
-
w-t.az1 629,00 ₼son yenilənmə: 7 may 2026
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 1 299,99 ₼ |
| Mart 2026 | 1 399,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 1 399,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 1 399,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 1 349,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 1 249,00 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 1 549,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 1 499,00 ₼ |
| Avqust 2025 | 1 299,00 ₼ |
| İyul 2025 | 1 399,00 ₼ |
| İyun 2025 | 1 399,99 ₼ |
| May 2025 | 1 399,00 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Tizen |
| İstehsal ili | 2024 |
| 3D | |
| Smart TV | |
| Rəng | Black |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 65 inç |
| Ekran tipi | LED |
| Resolution formatı | Ultra HD 4K |
| Resolution | 3840 x 2160 px |
| Ekran əyriliyi | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| HDMI Giriş sayı | 3 |
| Cəmi USB Giriş sayı | 1 |
| Wi-Fi | |
| Ethernet / LAN Girişi | |
| Bluetooth | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Divara bərkitmə (VESA) | 400x300 mm |
| Hündürlük | 83.4 cm |
| En | 145.3 cm |
| Dərinlik | 6 cm |
| Çəkisi | 15.9 kq |