Sony K-43S30 qiymeti
-
1 209,99 ₼ReklamPulsuz çatdırılmason yenilənmə: dünən 22:35
-
bakuelectronics.az1 149,99 ₼son yenilənmə: dünən 22:01
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 1 099,99 ₼ |
| Mart 2026 | 1 089,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 1 149,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 1 149,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 1 139,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 1 199,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Google TV |
| İstehsal ili | 2024 |
| 3D | |
| Smart TV | |
| Rəng | Black |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 43 inç |
| Ekran tipi | DLED |
| Resolution formatı | Ultra HD 4K |
| Resolution | 3840 x 2160 px |
| Ekran əyriliyi | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| HDMI Giriş sayı | 4 |
| Cəmi USB Giriş sayı | 2 |
| Wi-Fi | |
| Ethernet / LAN Girişi | |
| Bluetooth | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Divara bərkitmə (VESA) | 200x200 mm |
| Hündürlük | 56.3 cm |
| En | 96.4 cm |
| Dərinlik | 6.9 cm |
| Çəkisi | 9.9 kq |