YOSHIRO YTV-32HTA770B qiymeti
-
w-t.az299,00 ₼son yenilənmə: 7 may 2026
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Mart 2026 | 299,00 ₼ |
| Yanvar 2026 | 229,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 229,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 239,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 259,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 249,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 259,00 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android TV |
| 3D | |
| Smart TV | |
| Rəng | Black |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 32 inç |
| Ekran tipi | LED |
| Resolution formatı | HD |
| Resolution | 1366 x 768 px |
| Ekran əyriliyi | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| HDMI Giriş sayı | 2 |
| Cəmi USB Giriş sayı | 2 |
| Wi-Fi | |
| Ethernet / LAN Girişi | |
| Bluetooth | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Divara bərkitmə (VESA) | 100x100 mm |
| Hündürlük | 46 cm |
| En | 73.5 cm |
| Dərinlik | 3 cm |
| Çəkisi | 3.5 kq |