Mağazalarda qiymətləri
-
649,99 ₼8 ay əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Sentyabr 2025 | 599,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 599,99 ₼ |
| İyul 2025 | 599,99 ₼ |
| İyun 2025 | 599,99 ₼ |
| May 2025 | 599,99 ₼ |
| Aprel 2025 | 599,99 ₼ |
| Noyabr 2024 | 569,99 ₼ |
| Oktyabr 2024 | 569,99 ₼ |
| Sentyabr 2024 | 569,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Portativ |
| Təmizləmə növü | Quru və Nəm |
| İstifadə növü | Naqilli |
| Taxma ucluqların sayı | 4 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 2000 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 3.5 L |
| Gücün tənzimlənməsi | Korpusda |
| Kabelin avtomatik yığılması | |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Kabelin uzunluğu | 9 m |
| Rəng | White/Blue |
| Hündürlük | 36 cm |
| En | 35 cm |
| Dərinlik | 49 cm |
| Çəkisi | 8.7 kq |