Mağazalarda qiymətləri
-
149,99 ₼ReklamPulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 18:32
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 149,99 ₼ |
| Mart 2026 | 139,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Portativ |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilsiz |
| Taxma ucluqların sayı | 2 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 42 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 0.2 L |
| Səs səviyyəsi | 76 dB |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Maksimum işləmə müddəti | 30 dəqiqə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Violet |
| Hündürlük | 38.6 cm |
| En | 6 cm |
| Dərinlik | 5.8 cm |