Mağazalarda qiymətləri
-
169,99 ₼10 ay əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| İyul 2025 | 149,99 ₼ |
| İyun 2025 | 149,99 ₼ |
| May 2025 | 149,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Portativ |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilli |
| Taxma ucluqların sayı | 2 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 1800 Wt |
| Sorma gücü | 280 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Torba |
| Səs səviyyəsi | 80 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Korpusda |
| Kabelin avtomatik yığılması | |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Kabelin uzunluğu | 6 m |
| Rəng | Black/Red |
| Hündürlük | 29.5 cm |
| En | 25 cm |
| Dərinlik | 39 cm |
| Çəkisi | 6.4 kq |