Mağazalarda qiymətləri
-
199,99 ₼11 ay əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| İyun 2025 | 189,99 ₼ |
| May 2025 | 199,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Portativ |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilli |
| Taxma ucluqların sayı | 3 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 2000 Wt |
| Sorma gücü | 350 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Torba |
| Toz toplayıcı həcmi | 0.5 L |
| Səs səviyyəsi | 80 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Korpusda |
| Kabelin avtomatik yığılması | |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White/Red |
| Hündürlük | 25 cm |
| En | 29.5 cm |
| Dərinlik | 39 cm |
| Çəkisi | 6 kq |