Mağazalarda qiymətləri
-
irshad.az399,99 ₼son yenilənmə: bu gün 16:19
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 349,99 ₼ |
| Mart 2026 | 349,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 349,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 379,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 349,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 299,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 349,99 ₼ |
| İyul 2025 | 379,99 ₼ |
| İyun 2025 | 399,99 ₼ |
| May 2025 | 429,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Vertikal |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilli |
| Taxma ucluqların sayı | 2 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 500 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 0.2 L |
| Səs səviyyəsi | 77 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Korpusda |
| Kabelin avtomatik yığılması | |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Kabelin uzunluğu | 7 m |
| Rəng | Black/Yellow |
| Hündürlük | 62 cm |
| En | 18.2 cm |
| Dərinlik | 26.1 cm |
| Çəkisi | 3.16 kq |