Mağazalarda qiymətləri
-
499,99 ₼1 həftə əvvəl satışda idi
-
bakuelectronics.az509,99 ₼1 ay əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 479,99 ₼ |
| Mart 2026 | 449,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Vertikal |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilsiz |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 240 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 0.6 L |
| Səs səviyyəsi | 78 dB |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Batareyanın maksimum doldurulma müddəti | 4 saat |
| Maksimum işləmə müddəti | 50 dəqiqə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Black/White |
| Hündürlük | 110 cm |
| En | 25 cm |
| Dərinlik | 22.4 cm |
| Çəkisi | 4.5 kq |