Mağazalarda qiymətləri
-
199,99 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 17:03
-
smarton.az169,00 ₼son yenilənmə: bu gün 16:23
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 169,00 ₼ |
| Mart 2026 | 169,00 ₼ |
| Fevral 2026 | 169,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 169,00 ₼ |
| Dekabr 2025 | 169,00 ₼ |
| Noyabr 2025 | 169,00 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 169,00 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 169,00 ₼ |
| Avqust 2025 | 159,99 ₼ |
| İyun 2025 | 199,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Portativ |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilli |
| Taxma ucluqların sayı | 3 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 1400 Wt |
| Sorma gücü | 400 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Torba |
| Toz toplayıcı həcmi | 4 L |
| Səs səviyyəsi | 65 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Korpusda |
| Kabelin avtomatik yığılması | |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Kabelin uzunluğu | 5 m |
| Rəng | Red |
| Hündürlük | 24 cm |
| En | 30.4 cm |
| Dərinlik | 45 cm |
| Çəkisi | 4.5 kq |