Mağazalarda qiymətləri
-
169,99 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 21:04
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 169,99 ₼ |
| Aprel 2026 | 219,99 ₼ |
| Mart 2026 | 159,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 159,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 219,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 159,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 159,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 169,99 ₼ |
| İyun 2025 | 219,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Portativ |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilli |
| Taxma ucluqların sayı | 2 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 1600 Wt |
| Sorma gücü | 350 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 2.2 L |
| Səs səviyyəsi | 69 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Yoxdur |
| Kabelin avtomatik yığılması | |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Kabelin uzunluğu | 5 m |
| Rəng | Blue |
| Hündürlük | 25 cm |
| En | 27 cm |
| Dərinlik | 40 cm |
| Çəkisi | 4.8 kq |