Mağazalarda qiymətləri
-
199,00 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 18:37
-
229,99 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 19:04
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 229,99 ₼ |
| Aprel 2026 | 199,00 ₼ |
| Mart 2026 | 199,00 ₼ |
| Fevral 2026 | 229,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 199,00 ₼ |
| Noyabr 2025 | 179,00 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 209,00 ₼ |
| Avqust 2025 | 199,00 ₼ |
| İyul 2025 | 199,00 ₼ |
| İyun 2025 | 199,00 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Portativ |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilli |
| Taxma ucluqların sayı | 2 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 1800 Wt |
| Sorma gücü | 360 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 1.3 L |
| Səs səviyyəsi | 82 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Korpusda |
| Kabelin avtomatik yığılması | |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Kabelin uzunluğu | 6 m |
| Rəng | White |
| Hündürlük | 23.9 cm |
| En | 26.5 cm |
| Dərinlik | 40.8 cm |
| Çəkisi | 4.4 kq |